O nas

Sklepy i hurtownie

Mamy dwie hurtownie: w Poznaniu, na Głogowskiej – i w Warszawie, na Bieżuńskiej. W obu miejscach można kupić tkaniny także w detalu – ceny detaliczne różnią się jednak od tych hurtowych. Hurtowe obowiązują już od 5 metrów z jednej tkaniny. Sprzedaż od 0,5 m.

Nasze cztery sklepy znajdą Państwo w: Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu w centrum – i w Katowicach. Asortyment  w nich wszystkich jest podobny, choć nie identyczny. Sprowadzamy tkaniny bezpośrednio z Włoch, dokąd po nie jeździmy co najmniej raz w miesiącu, a nowe dostawy staramy się mieć wszędzie raz w tygodniu. Nasz sklep w Łodzi istnieje od lutego 2014 roku; w Bydgoszczy – od sierpnia 2015. Jazz and Silk Merino funkcjonuje w Poznaniu od lipca 2016 – jest to duży poznański sklep z tradycjami przy Placu Wolności (naprzeciwko Empiku), któremu nadaliśmy, mamy nadzieję, nasz unikatowy sznyt. Sam sklep istnieje od 1960 roku. A od stycznia 2017 działa nasz duży i piękny sklep w Katowicach – przy ulicy Kościuszki 2, naprzeciwko kina Rialto.

Oferta

Mamy w ofercie tkaniny i dzianiny; wełny, jedwabie, wiskozy, bawełny, lny oraz nowoczesnej generacji tkaniny syntetyczne. Specjalizujemy się tkaninach wzorzystych: staramy się stale mieć najmodniejsze, najpiękniejsze i najróżnorodniejsze wzory na różnych typach tkanin i dzianin. Sprzedajemy też podszewki: wiskozowe i  acetatowe, elastyczne i żakardowe. Mamy chyba w ofercie wszystko, czego oczekują klienci. Zaopatrują się u nas projektanci mody, krawcy butikowi, pasjonaci szycia i zawodowcy. Chętnie odwiedzają nas ludzie teatru, a także twórcy odzieży z pomysłem na oryginalną tkaninę, jakich jest niemało w naszych sklepach. Nasz Katalog Tkanin niech będzie zachętą do odwiedzin w jednym z naszych punktów; można też mailowo dopytać o konkretną tkaninę, nawet zamówić – gdy się już pozna jakość naszego asortymentu – jednak sklepu internetowego jako takiego nie prowadzimy.

Zamówienia

Zapytania o konkretne artykuły z Katalogu Tkanin oraz zamówienia prosimy kierować na adresy mailowe (dane kontaktowe w sekcji: KONTAKT); paczki wysyłamy kurierem DPD. Próbki wysyłamy tylko do odbiorców hurtowych w ilości do 20 sztuk.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!! DO KONTAKTU, ZAPYTAŃ, ZAKUPÓW, A PRZEDE WSZYSTKIM – SZYCIA…